Wysokie zwycięstwo rocznika 2005 z Igloopolem Dębica na zakończenie rundy jesiennej.

Ostatnia odsłona rundy jesiennej za nami.
Mecz z lokalnym rywalem rozpoczął się dla naszych chłopców wspaniale. Po 2 minutach prowadziliśmy już 2:0 dzięki bramkom Patryka Marka i Bartosza Skotnicznego. Po takim początku naszym rywalom odechciało się grać. Wprawdzie próbowali zagrozić naszej bramce, jednak były to próby bardzo nieskuteczne. Do tego tuż przed przerwą trzeciego gola dla naszej drużyny zdobył po szybkiej kontrze Patryk Marek. 2 minuty po zmianie stron marzenia gospodarzy o wyrównanej walce rozwiał Bartosz Skotniczny, podwyższając wynik spotkania na 4:0. W 38 minucie z rzutu wolnego trafił Oskar Baniak, a już dwie minuty później po trafieniu Karola Iwańskiego prowadziliśmy 6:0. Tylko dzięki naszej
nieskuteczności zdobyliśmy wyłącznie trzy bramki (Dawid Chłopek, Patryk Marek ? trzecie trafienie oraz Szymon Wąsik), a licznik zatrzymał się na 9 bramkach.

Wysokie zwycięstwo w pojedynku derbowym z mocnym przeciwnikiem pozwoliło nam na utrzymanie dystansu punktowego do prowadzącej Stali Mielec. Teraz odpoczywamy od rozgrywek ligowych, ale nie od treningów i sparingów. Ostro trenujemy, żeby na wiosnę odrobić straty w lidze.

IGLOOPOL Dębica ? DAP Dębica 0:9
Bramki:
Patryk Marek 1?, 27?, 57?,
Bartosz Skotniczny 2?, 32?,
Oskar Baniak 38? z rzutu wolnego,
Karol Iwański  40?,
Dawid Chłopek 47?,
Szymon Wąsik 59?.

Skład zespołu: Oliwier Parat, Karol Wadas, Szymon Wąsik, Patryk Marek, Bartosz Dudek, Oskar Baniak, Aleksander Sojka, Wojciech Falarz, Karol Iwański, Dawid Chłopek, Jakub Pasek, Bartosz Skotniczny.

 

zdjęcia i skróty meczu dostępne sa na :

http://dapdebica2005.pl/aktualnosci/derby-byly-pomaranczowe/