Grzegorz Cyboroń
Grzegorz Cyboroń
Absolwent AWF Kraków, trener I klasy/UEFA A, menager sportu i organizacji imprez sportowo- rekreacyjnych. Nauczyciel wychowania fizycznego w MG nr 2 w Dębicy. Przez 10 lat związany z KS WISŁOKA gdzie prowadził jako trener zespół juniorów starszych oraz seniorów w III lidze. Prezes UKS Szóstka, trener zespołu dziewcząt w D??bickiej Lidze Juniorek Młodszych.

 

 

 

 

 

Tadeusz Stolarski

  Tadeusz Stolarski
Absolwent Politechniki Rzeszowskiej, studia podyplomowe z wychowania fizycznego WSP Kielce, instruktor piłki nożnej. Przez cały okres pracy zawodowej związany z SP nr 6 a pó??niej MG nr2. Wychowawca i trener wielu pokoleń piłkarzy dębickiej Wisłoki, młodzieżowych reprezentantów Polski i województwa, biorących udział w rozgrywkach Ekstraklasy, I, II,III ligi. Koordynator piłki młodzieżowej w Podkarpackim Związku Piłki No??nej/ Podokręg Dębica.

 

 

 

 

 

Andrzej Nylec

  Andrzej Nylec
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, studia podyplomowe z piłki nożnej na AWF Katowice -tytuł trenera II klasy z piłki nożnej. Jako trener piłki nożnej prowadził grupy juniorów i trampkarzy w klubach MKS Dębica , Igloopol Dębica, UKS OLIMP SP 9 oraz seniorów Kolejarz Dębica oraz Paszczyniak Paszczyna W chwili obecnej jego wychowankowie grają w klubach I , II, III ligi piłki nożnej .