IMG_3965Z To był bardzo trudny weekend dla naszych drużyn. Każde  spotkanie rozgrywane  było na wyjeździe, wymagało od naszych piłkarzy i piłkarek dużego poświęcenia o czym dobitnie świadczą wyniki rozegranych meczy.

Przegląd gier poniżej:

Chemik Pustków –  DAP Dębica Junior starszy 1-1 (Mecz walki, nasi piłkarze przyzwyczaili się już do tego że dla  przeciwników gra przeciwko DAPowi to najważniejszy mecz w sezonie. Musimy nauczyć się grać w takich meczach, niestety ciężko nam to idzie) 

Górnik Łęczna – DAP Girls 0-0 ( Daleki wyjazd z przygodami, przed meczem trener widząć skład zespołu z Łęcznej remis brałby w ciemno. Po meczu pozostał niedosyt, w ostatniej minucie nasza zawodniczka nie wykorzystała sytuacji sam na sam)

Czarni Jasło – DAP 2001 0-1 (Weekendowy rodzynek, drugie zwycięstwo pod rząd trampkarzy. Ten zespół stać na wiele. Ciężki mecz na ciężkim boisku, sporo nie wykorzystanych szans ale i dużo szcześcia pod naszą bramką gdy piłka zatrzymała się na lini w błocie. Liczy sie dobra gra.)

Igloopol Dębica  – DAP 2002 1-1 (Jak każdy derbowy pojedynek był to zacięty mecz w którym było dużo walki ale zaznaczyć trzeba że walki fair play. Szybko tracimy bramkę i musimy odrabiać straty. Z przebiegu meczu wynik chyba sprawiedliwy bo były momenty gdzie nasz zespół prowadził grę i momenty gdzie przewagę mieli gospodarze.)

Stal Stalowa Wola – DAP 2003 2-2 (To chyba najbardziej pechowy mecz sezonu tej drużyny. Podnieśli się z 0-1 na 2-1 na boisku lidera rozgrywek, by w ostatniej akcji meczu, po rzucie rożnym stracić bardzo ważne 3 punkty. Panowie głowy do góry. Walczymy dalej)