Paweł Bochniewicz piłkarz Serie A Udinese Calcio trenował z DAPem!!!

pbCzwartkowy trening trampkarzy miał wyjątkowy przebieg. Otóż w rolę trenera wcielił się Paweł Bochniewicz kapitan reprezentacji Polski U-19 na co dzień piłkarz włoskiego zespołu Serie A Udinese Calcio.

I trzeba przyznać że jak na pierwszy trening Pawła w roli trenera spisał sie znakomicie. Chłopcy z dużym zaangażowaniem wykonywali ćwiczenia. W absolutnej ciszy słuchali wskazówek i uwag, a gra z Pawłem w jednej drużnie była dużą przyjemnąscią dla chłopców.  

Trening rozpoczęliśmy od pogadanki z Pawłem, krótko przebieg jego kariery przedstawili trenerzy Stolarski i Cyboroń. Sam gość w bardzo sympatyczny a przedewszystkim przekonywujący sposób zachęcał młodych chłopców do ciężkiej pracy.

A słowa Pawła:  "To co robicie poza treningiem, sposób odżywiania, odpowiedni sen i nadrabianie braków technicznych w każdej wolnej chwili, wasz styl życia to są bardzo ważne rzeczy dla chcących odnieść sukces" każdy z młodych piłkarzy powinien sobie wziąć do serca. 

Podczas treningu Paweł przekazał trenerom koszulkę która trafi w ręce jednego z uczestników "II Pomarańczowego Balu Dapu"

Dziękujemy Pawłowi za wizytę i zapraszamy do odwiedzin w innych rocznikach.

Galeria na naszym profilu Facebooka:

 https://www.facebook.com/DzieciecaAkademiaPilkarskaDebica/photos/pcb.580188202114723/580186972114846/?type=1&theater