Turniej piłkarski dzieci z rocznika 2010 i młodszych został zorganizowany w Mielcu w sobotę w dniu 18 lutego 2017 roku. W turnieju wzięło udział 11 drużyn z województwa podkarpackiego z miast takich jak: Krosno, Przemyśl, Dębica, Mielec, Nowa Dęba i Sokołów Małopolski. W ramach turnieju od godziny 9.00 do 16.00 odbyło się 25 meczy grupowych w dwóch grupach A i B oraz 5 meczy fazy pucharowej.
Drużyna DAP DĘBICA prowadzona przez trenera Pana Andrzeja Nylca oraz wspierana przez rodziców młodych piłkarzy zajęła świetne trzecie miejsce w turnieju, nie przegrywając ani jednego z rozgrywanych spotkań. Drużyna DAP-u rozegrała 6 meczy, w tym 5 w fazie grupowej, gdzie uzyskała dwa zwycięstwa i trzy remisy. DAP zajął drugie miejsce w grupie A i rozegrał swój ostatni mecz w turnieju o trzecie miejsce z drużyną IGLOOPOL DĘBICA.
Dębickie derby młodych piłkarzy rozegrane na mieleckiej ziemi okazały się szczęśliwe dla drużyny DAP, która pokonała drużynę IGLOOPOL-u 3 : 0.
Drużyna DAP-u wyróżniała się nie tylko świetną grą, ale również najciekawszym składem zawodników biorących udział w turnieju dysponując dwoma dziewczynami oraz najmłodszym uczestnikiem turnieju w wieku 4 lat. Wszyscy młodzi piłkarze DAP-u mieli szansę zagrać i zaprezentować się podczas rozgrywek. Piękny turniej rozegrany w duchu FAIR PLAY wygrała drużyna z Krosna. 
DZIĘKUJEMY RODZICOM ZA DOPING I WSPARCIE MŁODYCH PIŁKARZY I PIŁKAREK!!!

Mecze rozegrane przez DAP DĘBICA oraz wyniki tych spotkań:
Mecz grupowy nr 1
DAP DĘBICA – ORLIK PRZEMYŚL II
WYNIK MECZU: 0 : 0
Mecz grupowy nr 2
DAP DĘBICA – SOKOŁÓW MAŁOPOLSKI
WYNIK MECZU: 4 : 1
Mecz grupowy nr 3
DAP DĘBICA – ORLIK NOWA DĘBCA
WYNIK MECZU: 0 : 0
Mecz grupowy nr 4
DAP DĘBICA – APPN NIEBIESCY MIELEC
WYNIK MECZU: 0 : 0
Mecz grupowy nr 5
DAP DĘBICA – APPN CZARNI MIELEC MASITA
WYNIK MECZU: 3 : 0
Mecz o trzecie miejsce w turnieju 
DAP DĘBICA – IGLOOPOL DĘBICA
WYNIK MECZU: 3 : 0