Sekcja Piłki Nożnej Kobiet DAP Girls podsumował sezon 2016/2017!!!
Piłkarki naszej Akademii w środowe popołudnie spotkały się przy Akademickiej na krótkim ale bardzo sympatycznym podsumowaniu sezonu. W krótkich wystąpieniach trenerzy Maciej Cabaj i Kamil Nowak podsumowali dokonania swoich podopiecznych w trzech drużynach: seniorkach, juniorkach młodszych i młodziczkach.
A miniony sezon był bardzo dobrym sezonem w wykonaniu naszych dziewcząt. Seniorki zajęły ostatecznie 3 miejsce w II Lidze Kobiet, patrząc na fakt że w przerwie zimowej zespół został odmłodzony, wynik uzyskany przez nasze Panie jest naprawdę bardzo dobrym osiągnięciem. W nagrodę za miejsce na podium dziewczyny otrzymały skromne pamiątkowe statuetki. 
Za duży sukces należy uznać awans naszych juniorek młodszych do Ligi Makroregionalnej. Sam udział w niej jest niezwykle cennym doświadczeniem mimo porażek w niej ponoszonych. 
W miesiącu czerwcu wystartowały już rozgrywki Ligi Podkarpackiej juniorek młodszych i młodziczek. Cieszymy się że nasze najmłodsze dziewczynki zaczęły już grać w rozgrywkach, co z pewnością przynosi im bardzo dużo radości.
Przed nami w sekcji kobiet bardzo dużo pracy w budowie zespołu seniorek na nowy sezon. 
Ale cóż …. my lubimy wyzwania, a póki co życzymy naszym dziewczynom udanych wakacji. 
Spotykamy się na treningach 24 lipca.
Miłego odpoczynku!!!