10414834_404484953058943_8044648365336896262_n

Bezbramkowym wynikiem zakończył się pierwszy w tym roku mecz sparingowy drużyny z Dębicy. Mecz podzielony został na trzy tercje po 30 minut każda. Więcej z gry miała drużyna z Kolbuszowej na co dzień występująca w pierwszej lidze, natomiast nasze dziewczyny były bardzo dobrze zdyscyplinowane w grze destrukcyjnej co zaowocowało bezbramkowym rezultatem.

W drużynie gospodarzy w porównaniu do ostatniego meczu ligowego nie zauważyliśmy Marty Misielak i Aleksandry Chmury, które z różnych przyczyn nie były obecne podczas dzisiejszego spotkania. Debiut w pomarańczowych barwach zaliczyły z kolei Urszula Kowal, Martyna Wojnas oraz młodziutka Wanessa Jużecka.

DAP GIRLS DĘBICA ? Patrycja Turczyn, Agnieszka Sopel, Marta Wojtaszek, Monika Ząbek, Joanna Szlachetka, Klaudia Cholewa (k), Luiza Rogowska, Aleksandra Ząbek, Urszula Kowal, Justyna Woźny, Julia Jarząb oraz Żaneta Kołodziejczak, Aleksandra Machnica, Natalia Jurek, Joanna Socha, Martyna Wojnas, Wanessa Jużecka, Katarzyna Zdeb, Patrycja Strózik, Maja Przybyłowska, Ewa Różak, Natalia Wolak, Gabriela Lipa

Już w sobotę nasze piłkarki udadzą się na II Walentynowy turniej piłki nożnej, który odbędzie się w Krakowie. Z w/w turnieju prowadzona będzie relacja live na naszym fanpage. Bądźcie na bieżąco z DAP GIRLS!