DAP Dębica U-12 Mistrzem w turnieju halowym w Żabnie

Dzień kobiet spędzamy aktywnie – piłkarsko. Grając kolejny turniej halowy, zdobywamy niezbędne doświadczenie, aby do rundy rewanżowej przygotować się jak najlepiej. Notujemy kilka debiutów:
1. Laura Łętek – 2012 r, obecnie trenuje z chłopcami w swojej kategorii wiekowej, lecz już zapowiada, iż regularnie będzie pojawiać się również na treningach DAP GIRLS, na drodze zdobycia pierwszej bramki, nie wiadomo skąd pojawił się słupek.
2. Patrycja Wołowiec – 2008 r, wychowanka LKS BRZOSTOWIANKA Brzostek, Patrycja to niemal kompletna zawodniczka, takiej osoby nam zdecydowanie brakuje w środku pola, a Patka idealnie się na to miejsce nadaje
3. Natalia Ligęzka – 2008 r, wychowanka LKS Stasiówka, Natalia po raz pierwszy pojawiła się na treningu w piątek i już dziś pojechała na turniej prezentując się znakomicie
4. Zofia Kolbusz – 2009 r, ofensywnie uzdolniona piłkarka, z ogromnym sercem do walki – takich piłkarek nam trzeba!
5. Gabriela Rak – 2008 r, przyjaciółka dzisiejszej kapitanki Oliwii Kubickiej, Gaba zdecydowanie wzmocni naszą defensywę.

Aż 5 wzmocnień?? Ależ to będzie runda rewanżowa??

Wyniki z turnieju:
DAP – LKS ŁĘGOVIA Łęg Tarnowski 1-0
DAP – UKS Krzeszowice 1-0
DAP – CRACOVIA Kraków 1-0
DAP – OKOCIMSKI II Brzesko 5-1
DAP – OKOCIMSKI Brzesko 1-0
DAP – TARNOVIA Tarnów 0-3

Klasyfikacja:
1. DAP Dębica
2. CRACOVIA Kraków
3. OKOCIMSKI Brzesko
4. TARNOVIA Tarnów
5. UKS Krzeszowice
6. ŁĘGOVIA Łęg Tarnowski
7. OKOCIMSKI II Brzesko

Skład:
Michalina Kozioł, Oliwia Kubicka, Natalia Kłusek, Zofia Kolbusz(debiut!), Patrycja Wołowiec(debiut!), Natalia Ligęzka(debiut!), Laura Łętek(debiut!), Gabriela Rak(debiut!)

Bramki strzelały:

(5)Michalina Kozioł
(3)Patrycja Wołowiec
(1)Oliwia Kubicka