DAP Dębica 2005 na podium Aqua Cup 2015 w Wałbrzychu.

2015-05-01 13.54.10W majowy weekend na boiskach piłkarskich Centrum AQUA ZDRÓJ miał miejsce Turniej Piłkarski AQUA CUP 2015 w kategorii U 10 i U 11. To pierwszy tego typu turniej organizowany przez KS Górnik Wałbrzych we współpracy z Centrum AQUA ZDRÓJ. W rozgrywkach wzięło udział łącznie 25 zespołów. W kategorii wiekowej U 10 najlepsi okazali się zwodnicy FCB Escola Varsovia. Drugie miejsce zajął WKS Śląsk Wrocław, a trzecie nasz zespół DAP Dębica.

 

DAP Dębica  – Polonia Świdnica 0:0

DAP Dębica – Śląsk Wrocław  2:1

DAP Dębica – OZPN Wałbrzych 5:2

DAP Dębica – Piast Strzelce Opolskie  3:1

DAP Dębica – Escola Varsovia   3:3

DAP Dębica – Śląsk Wrocław     3:4

 

DAP Dębica 2005 :   Wadas Karol, Falarz Wojciech, Iwański Karol, Baniak Oliwier, Baniak Oskar, Marek Patryk, Wąsik Szymon, Pasek Jakub, Chłopek Dawid, Prus Dawid, Madejski Kornel, Skotniczny Bartosz, Sojka Aleksander, Parta Oliwier oraz Kubala Oskar.

Wyjazd do Wałbrzycha to nie tylko emocje i doświadczenia sportowe, to również możliwość zobaczenia atrakcji turystycznych tamtych rejonów Polski. Udało się odwiedzić Zamek Książ, jeden z największych zamków w Polsce, Zamek i Zaporę Wodną w Grodnie oraz zwiedzić Starą Kopalnie w Wałbrzychu.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy pomogli nam w organizacji wyjazdu, szczególnie dla firmy OLIMP oraz POLSAROS jak również BT ANTURJA. Podziękowania za gorący doping dla wszystkich rodziców, którzy udali się z nami do Wałbrzycha.