Bardzo cenne punkty DAP Girls z Moravią!!!

DAPGirls_-_Potok_Sitno_(103) Czwarte zwycięstwo, w piątym meczu. Piłkarki DAP Girls Dębica uporały się z Moravia Morawica 1-0, dzięki czemu, wróciły na 5 miejsce w tabeli 2 ligi.
Początek spotkania był bardzo nerwowy, co zaowocowało słaba postawą naszej drużyny. 2 cześć meczu, była już o wiele lepsza, bramkę na wagę 3 punktów zdobyła niezawodna ostatnio Marta Misielak. Sytuację bramkowe miały również Natalia Jurek, Gabriela Kaput oraz Klaudia Cholewa. 


Dzień przed meczem, podczas treningu kontuzji nabawiła się Klaudia Gil, co wpłynęło na zmianę naszej taktyki, dodatkowo juz w 25 minucie z powodu kontuzji boisko opuściła Agnieszka Sopel, dlatego pierwsza połowa wyglądała tak jak wyglądała. Mało było gry w piłkę z naszej strony. Druga część meczu, to już DAP Girls, taki jak w ostatnich spotkaniach, co zaowocowało bramką i kilkoma dobrymi sytuacjami. Bardzo cieszą te 3 punkty. 
DAP GIRLS DĘBICA – Wojnas, Wojtaszek, Sopel (27' M. Zabek ), A. Ząbek, Jarząb, Machnica, Misielak, Cholewa, Jurek, Jużecka, Kaput