IMG_0060Ogólne zadowolenie i bardzo pozytywne wrażenia wszystkich uczestników ubiegłorocznej zabawy karnawałowej całej pomarańczowej rodziny DAP-u spowodowały że już nazajutrz  organizatorzy rezerwowali termin na kolejny bal. Przewidując bardzo dobrą  zabawę ,termin(31.01) został tak dobrany że jej uczestnicy mogli  bawić się przez … 2 miesiące (styczeń i luty ).

  Pięknie  udekorowana sala restauracyjna ,w której oczywiście dominował kolor pomarańczowy, wypełniła się „po brzegi” bowiem chęć wspólnej zabawy wyraziło ponad 200 osób. Mając w pamięci wspaniałe wyczyny taneczne rodziców młodych piłkarzy zwiększyliśmy tym razem powierzchnię taneczną ,udostępniając dodatkową salę z odrębną muzyką  ,dzięki czemu każdy mógł dobrać sobie muzykę odpowiednio do nastroju. Ponieważ dobrych ,sprawdzonych rzeczy się nie zmienia więc było przywitanie pań różami  w kolorze pomarańczowym, toast szampanem za pomyślność w 2015 roku czy konsumpcja pysznego tortu w kształcie boiska piłkarskiego. Nie mogło oczywiście zabraknąć akcentu sportowego w postaci krótkiej prezentacji filmowej  ubiegłorocznych osiągnięć DAP –u przygotowanej  przez naszego operatora Kazia Kipę. Ranga balu poszła jeszcze w górę z chwilą pojawienia się zaproszonych gości w osobach Burmistrza- Mariusza  Szewczyka , Starosty Powiatu –Andrzeja Reguły i Prezesa Podokręgu Dębica Podkarpackiego ZPN –Wiesława Lady. Z racji nawału obowiązków ich obecność nie była długa ale cała trójka zapowiedziała udział w przyszłorocznym balu w pełnym wymiarze czasowym .

  Wiadomo ,że atmosferę balu tworzą jej uczestnicy, więc patrząc na znajome twarze rodziców i sympatyków DAP –u pewnym było, że zabawa będzie …przednia. I tak też było – gorące, stojące na wysokim poziomie  tańce  (u jurorów „Tańca z gwiazdami ”byłyby same „10” ) trwały prawie do rana z krótkimi tylko przerwami na konsumpcję wyszukanych dań czy też dyskusję i wymianę poglądów  w grupach „rocznikowych” (a później już  w grupach „luźnych”). Oczywiście wszystkie stoliki bawiły się wybornie ale nieoficjalną punktację na najwytrwalszych , wygrali rodzice rocznika 2005 ,którzy niemal w komplecie dotrwali do końca balu.

I jeszcze  na koniec :potwierdziło się, po raz kolejny, stereotypowe już , ale prawdziwe stwierdzenie trenerów DAP : „Najładniejsze MAMY w DAP-ie mamy”.

P.S.

1.Zarezerwowany został już termin kolejnego :III Pomarańczowego Balu DAP – 30.01.2016 r.

2. Dzięki naszym darczyńcom (rodzice ,sponsorzy ,goście) udało się pozyskać kwotę ok.3000 zł, –  część z tej kwoty zostanie przekazana na cel charytatywny, jakim jest pomoc piłkarzowi Igloopolu Dębica Krystianowi.

PEŁNA GALERIA Z BALU – https://plus.google.com/103642736216044853594/posts/4edsc77HDdm