Ach … co to był za BAL!!! III Pomarańczowy Bal Dapu!!!

IMG_7221 Jest czas wytężonej pracy …jest czas zabawy. Nie chcąc wyłamywać się z tej starej zasady sztab szkoleniowy DAP-u zorganizował w ostatni weekend stycznia biesiadne spotkanie osób najbardziej związanych z naszą Piłkarską Akademią . Byli więc trenerzy (zabrakło niestety kontuzjowanego Mariana Magdy i chorego Pawła Kantora) zaproszeni goście w osobach Starosty Powiatu –Andrzeja Reguły ,Burmistrza –Mariusza Szewczyka i Prezesa Podokręgu Piłki Nożnej Dębica –Wiesława Lady ,przyjaciele DAP oraz najważniejsi na Balu-rodzice młodych zawodników. Kolorem dominującym był oczywiście kolor pomarańczowy.

W kolorze tym była dekoracja sali ,olbrzymi tort o smaku oczywiście…pomarańczowym , piękne róże ,którymi witane były urocze uczestniczki balu oraz …muchy przy kołnierzykach nieskazitelnie białych koszul trenerów. O godz.19.30, zgodnie z planem , rozpoczęła się prowadzona przez samego Prezesa Grzegorza Cyboronia , część oficjalna Balu : powitanie uczestników ,życzenia noworoczne , prezentacja dokonań Akademii w 2015 roku oraz z racji jubileuszu 5-lecia powstania Akademii zwięzły ale obrazowy film(autorstwa mistrza dębickiego kina –Kazimierza Kipy) podsumowujący bardzo bogaty w sukcesy sportowe okres działalności DAP-u.

A później to wszystko potoczyło się jak w dobrym amerykańskim filmie, wspaniała zabawa do …białego rana na sali balowej ,przy stołach konsumpcyjnych oraz w przytulnym holu restauracyjnym. Żeby nie zanudzać czytających obszernymi opisami ,krótkie podsumowanie w punktach ?

  1. Potwierdziło się powiedzenie ,że „Najładniejsze mamy …mamy” . Co ciekawe z roku na rok coraz ładniejsze ,co może trochę niepokoić bo jak taka tendencja się utrzyma to nam zabiorą mamy do jakiegoś np. „TOP MODEL”

  2. W kreacjach pań dominował kolor czarny ,na drugim miejscu… czerwony a długość ,co radowało męską część uczestników, MINI

  3. Okazało się ,że większa (szczególnie męska) część sali jest zwolennikiem kraju Europy Północnej o nazwie Suomi (z języka fińskiego Finlandia)

  4. Królem parkietu okazał się niezaprzeczalnie kierownik rocznika 2005 (i zastępca 2007 ? )Robert Baniak ,który oprócz zaspokajania (tanecznego oczywiście )na sali tanecznej swojej żony Marty porywał do tańca pozostałe panie z rocznika 2005 ..i nie tylko. P.S. Trochę deptał mu po piętach (na szczęście nie fizycznie) wicePrezes Tadeusz Stolarski ale obowiązki gospodarza nie pozwalały mu na… rozwinięcie skrzydeł.

  5. Wśród pań poziom był bardzo wyrównany i bardzo wysoki ,tak, że komisja nie potrafiła wyłonić zwyciężczyni.

  6. Trochę za krótko (dla tych najbardziej wytrwałych) grała muzyka ?

  7. Niemal wszyscy uczestnicy Balu dokonali wstępnych zapisów na kolejny IV Pomarańczowy Bal , co w zasadzie mówi wszystko o …wspaniałej imprezie, którą stworzyli wszyscy jej uczestnicy.

 

Potwierdzeniem powyższej relacji może być galeria zdjęć z Balu. GALERIA DOSTĘPNA >>TUTAJ<<