IMG_7104Drużyna Juniorów DAP-u po nieco dłuższym okresie zimowym, w którym pracowano głównie nad zdolnosciami motorycznymi, treningiem ogólnorozwojowym połączonym z akcentami lekkoatletyki przystąpiła do serii sparingów przed runda wiosenną.
Pierwszym przeciwnikiem była drużyna Prądniczanki Kraków Juniorów Starszych.

Mecz zakończył się wynikiem 2-3 i był dobrym przetarciem po zimowych treningach. W dniu 26.02 gościliśmy juniorów Radomyślanki z którymi wygraliśmy w stosunku 8-1. Duża przewagę w polu potrafili potwierdzić zdobytymi golami, Jezuit x2, Ożóg x2, Ostaszewski, Zima, Bogdan, Węgrzyn.
W środę 4.03 podejmowaliśmy juniorów Unii Tarnów, mecz zakończył się nasza wygrana w stosunku 2-1. Drużyna zaprezentowała na tle bardzo dobrego przeciwnika dobre przygotowanie motoryczne, skuteczna grę w defensywie i szybkie przejście do fazy ataku. Wszystkie formacje realizowały skutecznie swoje zadania, i wzajemnie się uzupełniały. Bramki zdobyli Jezuit i Ożóg.
W drużynie DAP-u w sparingach zadebiutowali Tomasz Bogdan i Damian Wilk, zostali oni bardzo dobrze przyjęci przez drużynę i będą sporym wzmocnieniem kadry zespołu. W meczu z Unia Tarnów swoja szansę otrzymali również wyróżniający się trampkarze z rocznika 2001, byli to Bartosz Pulak i Kacper Tomaszewski. Oboje nie przestraszyli się starszych przeciwników, dzielnie wspierali drużynę będąc równorzędnymi ogniwami zespołu.
W sparingach w różnym wymiarze czasowym występowali :
M. Ostaszewski, S. Strzałka, A. Zima, D. Wilk, M. Krasoń, S. Kulas, O. Ożóg, A. Węgrzyn, T. Bogdan, G. Ostaszewski, D. Jezuit, M. Książek, J. Solecki, M. Czaja, J. Sztorc, M. Chęciek, D. Ziaja, P. Guściora, K. Tomaszewski, B. Pulak