Zwycięstwo rocznika 2005 w turnieju Winter Cup w Hali Krosno.

0
66

12593673_808788595934644_346537012338551640_oW ramach odpoczynku od PROFBUD Ligi tym razem rocznik 2005 naszej Akademii uczestniczył w Krośnie w turnieju WINTER CUP organizowanym przez Szkółkę Piłkarską BENIAMINEK Krosno na sztucznej nawierzchni pod balonem.

Turniej rozpoczął się dla nas od porażki z drużyną MUKP Dąbrowa Górnicza 1:2 (bramka Kornel Madejski).
Pomimo ogromnej przewagi w cłym meczu nie wykorzystujemy mnóstwa sytuacji, za to nasi przeciwnicy stworzyli w meczu dwie akcje i obie wykorzystali. Zimny prysznic dla naszych chłopców podziałał bardzo mobiliująco już do końca turnieju nie pozwolili się pokonać.

Kolejnym przeciwnikiem była drużyna Cracovii, drużyną z którą remis pozbawił nas zwycięstwa w letniej edycji turnieju w Skotnikach. Tym razem po bramkach Aleksandra Sojki, Bartka Skotnicznego i Kuby Paska wygrywamy pewnie 3:1.

Nasi dobrzy znajomi z rozgrywek PROFBUD ligi Ziomki Rzeszów to nasz kolejny rywal. Po bardzo emocjonującym meczu i trafieniach Kornela Madejskiego, Oskara Baniaka oraz Bartka Skotnicznego inkasujemy 3 punkty za kolejne zwycięstwo w turnieju (3:2).

Beniaminek Krosno, gospodarz turnieju również pokonany. Wprawdzie po bramce Kornela Madejskiego Beniaminek szybko odpowiedział trafieniem na 1:1, jednak dwie bramki zdobyte przez Szymona Wąsika zapewniły nam komplet punktów.

4 mecze 9 punktów i lepsze humory naszych chłopców pozwoliły im spokojnie uporać się z kolejnym rywalem – Orzełkami Brzozów (5:1). Bramki zdobywali: Jakub Pasek x2, Oskar Baniak, Szymon Wąsik oraz Dawid Chłopek.

Podbeskidzie Bielsko Biała – kolejny przedstawiciel ekstraklasy w turnieju został przez nasze orły odprawiony z dużym bagażem nie tylko doświadczeń ale też i bramek. Spokojna gra i pewne zwycięstwo 6:0. Bramki zdobyli: Kornel Madejski x2, Szymon Wąsik x2, Patryk Marek, Bartosz Skotniczny.

Ostatni mecz i układ, który paraliżuje naszych chłopców – zwycięstwo nad AP Stalowa Wola daje im I miejsce w turnieju bez oglądania się na wyniki w ostatniej kolejce. Ciężko nam przedostać się pod bramkę rywali, a jak już się tam dostaniemy to niestety brakuje nam albo szczęścia albo zimnej krwi. Dopiero 6 minut przed końcem spotkania bramkę na wagę zwycięstwa w meczu i turnieju zdobywa Oskar Baniak. Wprawdzie przeciwnik nie odpuszczał i atakował do końca, to jednak nam udało się dowieźć do końca meczu korzystny wynik i triumf w całym turnieju.

Bardzo dobry turniej, dużo grania, mało czekania, wysoki poziom sportowy, system rozgrywek kazdy z każdym oraz możliwość gry na sztucznej murawie 6+1 , podziękowania dla organizatorów za zaproszenie.

Nagrodę dla najlepszego bramkarza otrzymał Karol Wadas – gratulacje !!!

W Krośnie dzielnie walczyli: Oskar Baniak, Oliwier Baniak, Szymon Wąsik, Patryk Marek, Kornel Madejski, Bartosz Skotniczny, Aleksander Sojka, Filip Świerczewski, Karol Wadas, Karol Iwański, Wojciech Falarz, Jakub Pasek, Dawid Chłopek.
Trener Krzysztof Bizoń

 

Komentarze są wyłączone.