Weekend pełen emocji – przegląd gier ostatnich kolejek ligowych!!!

IMG_8961 W miniony weekend nasze zespoły chłopców rozgrywały  ostatnie kolejeki w rundzie jesiennej. Do ostatnich chwil ważyły się losy zespołów trampkarzy i młodzików w rozgrywkach wiosennych. Ale o tym wszystkim poniżej:

 

Bronowianka Kraków – DAP Girls 4-0

AP Mielec – DAP Junior Girls 0-5

DAP Junior Starszy – Team Przecław 1-0 – Kolejny dobry mecz naszych juniorów, szwankowała skuteczność bo wynik mógłby być wyższy. W lidze okręgowej runde jesienną kończymy na 3 miejscu.

DAP 2001 – Karpaty Krosno 0-2 Szkoda bardzo tego meczu. W starciu z liderem rozgrywek nasz zespół zaprezentował się bardzo przyzwoicie, chwila nieuwagi i w 2 minuty tracimy dwa gole. Mecz bardzo wyrównany co świadczy że trampkarze robią systematyczne postępy w grze. Ósme miejsce w tabeli jest adekwatne to naszej gry. Będzie lepiej.

DAP 2002 – Ziomki Rzeszów 1-1 Ten mecz decydował o miejscu naszego zespołu w rundzie rewanżowej, chłopcy wiedzieli że zdobycie punktu daje im mozliwość gry w grupie mistrzowskiej. Miło było patrzeć na zaangażowanie chłopców, walkę i jakość gry z wyżej notowanym przeciwnikiem. Prowadziliśmy  1-0 i na chwilę przed końcem meczu zrobiło się nerwowo bo goście wyrównali. Walka trwała do ostatniego gwizdka sędziego. Mamy remis i awans do grupy mistrzowskiej. Gratulacje!!!

DAP 2003 – AP Mielec 3-0 Kolejny mecz z wielkimi emocjami. W tym spotkaniu tylko zwycięstwo umożliwiało grę w grupie środkowej. Innej opcji tego dnia nie było. Wynik wysoki odzwierciedla przebieg drugiej częsći spotkania, bo w pierwszej trwała bardzo zacięta walka o każdą piłkę. Strzelenie bramki uspokoiło grę i pozwoliło naszemu zespołowi na grę na luzie, efektem czego były składne i zespołowe akcje. Gratki!!!

DAP 2004 – Igloopol Dębica 1-0 Już tradycyjnie mecz derbowy miedzy tymi rocznikami należy do zaciętych i pełnych emocji. Tak było i tym razem. W pierwszej połowie to goście powini strzelać bramki i tylko oni wiedzą jak tego nie zrobili. Bo w nieprawdopodobnych sytuacjach dwukrotnie pudłowali. Niewykorzystane sytuacje się mszczą i to my strzelamy bramkę przed przerwą dającą zwycięstwo w meczu i całej lidze. (Awans do grupy mistrzowskiej zarówno DAP jak i Igloopol mieli zapewniony dużo wcześniej) Druga połowa to nasza przewaga, mogliśmy pokusić się o podwyższenie wyniku ale zabrakło skuteczności.

 

Podsumowania rundy jesiennej przez wszystkie zespoły juz najbliższym czasie!!!