III Miejsce DAP2004 w Ropczycach w turnieju Soccer Cup.

 Brązowe medale przywieźli nasi zawodnicy z sobotniego Turnieju Soccer Cup w Ropczycach. W zawodach udział wzięło osiem zespołów, które rywalizowały system każdy z każdym.Do rywalizacji przystąpiły następujące zespoły: Soccer I, Soccer II, APN Mielec, Ziomki Rzeszów, Rzemieślnik Pilzno, MKS Kolbuszowa, Igloopol Dębica, no i DAP2004.

Pierwszy pojedynek nasi zawodnicy rozegrali z ekipą Ziomków Rzeszów. Po wyraźnej przewadze i bardzo dobrej skuteczności pokonujemy kolegów z Rzeszowa 5:0 (K.Łoch, K.Potyrałax2, K.Strózik, P.Stachnik).

Kolejny mecz z APN Mielec to festiwal błędów naszych zawodników i brak skuteczności pod bramką przeciwnika. W rezultacie doznajemy niespodziewanej porażki 3:1 (P.Stachnik).

Gramy jednak dalej i w trzecim spotkaniu tego dnia rywalizujemy z drużyną gospodarza turnieju Soccerem I. Mecz przeplatamy lepszymi i gorszymi okresami gry. Strzelamy bramki po świetnych akcjach zespołowych, a tracimy po prostych indywidualnych błędach. Końcowy wynik to 3:3 (K.Łochx2, K.Potyrała).

Po trzech meczach mamy na koncie zwycięstwo remis i porażkę, a przed nami mecz z kolegami z Iglopoolu. Spotkanie wyrównane jednak tak jak i w przednich meczach trafiają nam się chwile dekoncentracji. Tracimy dwie łatwe bramki i niestety przegrywamy 0:2.

Podrażnieni tą porażką przystępujemy do piątego pojedynku. Za rywali mamy drugą ekipę gospodarzy Soccer II. Po dobrym meczu wygrywamy pewnie 5:0 (K.Strózikx2, P.Stachnik, K.Potyrałax2).

Do dwóch ostatnich spotkań przystępujemy już trochę zmęczeni trudami całego dnia, ale aby myśleć o miejscu na podium musimy walczyć o zwycięstwa.

Mecz z MKS Kolbuszowa remisujemy 2:2 (K.Potyrała, K.Łoch). Natomiast z Rzemieślnikiem Pilzno odnosimy pewne zwycięstwo 4:0 (K.Strózik, K.Potyrała, K.Łoch) rewanżując się tym samym za minimalną porażkę na ostatnim turnieju.

Ogólnie zdobywamy 11 pkt. Zwyciężając trzy razy, dwa razy remisując, i odnosząc dwie porażki. Ostatecznie zajmujemy trzecią lokatę w całych zawodach. Gratulację dla K.Potyrały, który uznany został najlepszym zawodnikiem turnieju.

Klasyfikacja końcowa:

1.Igloopol Dębica

2.APN Mielec

3.DAP Dębica

4.MKS Kolbuszowa

5.Rzemieślnik Pilzno

6.Soccer II

7.Soccer I

8.Ziomki Rzeszów

Skład DAP2004:

A.Stachnik, I Brzozowski, K.Strózik, G.Skarbek, K.Potyrała, W.Nagórzański, K.Łoch, M.Kruczek, P.Stachnik, R.Lubera, F.Pieniążek, R.Buszek.