Grudzień 11, 2018

IMG_8926

Podsumowanie rundy jesiennej sezonu 2015/2016 –Młodzik Starszy.

   Liga ze względu na udział w rozgrywkach 20 zespołów, została podzielona na 3 grupy. My trafiamy do grupy II, w której gramy z zespołami: Igloopol Dębica, Stal Mielec, Stal Stalowa Wola I, Stal Stalowa Wola II, Siarka Tarnobrzeg, Sokół Nisko, Mosir Mielec oraz DAP Dębica.

Wyniki rozegranych spotkań:

 

1. DAP Dębica – Stal Stalowa Wola II  5:0 (Smoleń , Smoczyński 2, Nicoś Dawid, Gacoń).

2. DAP Dębica – Igloopol Dębica    1:1 (Smoczyński).

3. Sokół Nisko – DAP Dębica 0:1 (Bieniasz).

4. DAP Dębica – Siarka Tarnobrzeg 2:2 (Smoleń, Smoczyński).

5. Stal Mielec – DAP Dębica  3:0  

6. DAP Dębica – Stal Stalowa Wola I 0:2  

7.Mosir Mielec – DAP Dębica 4:1 (Smoczyński).

8. Stal Stalowa Wola II – DAP Dębica 0:3 (Smoleń 2, Budziosz).

9. Igloopol Dębica – DAP Dębica 2:1 ( Smoczyński).

10. DAP Dębica – Sokół Nisko 3:1 (Potyrała 2, Skarbek).

11. Siarka Tarnobrzeg – DAP Dębica 0:3 (Smoleń 2, Nicoś D).

12. DAP Dębica – Stal Mielec 1:2 (Smoleń).

13. Stal Stalowa Wola I – DAP Dębica 2:2 (Smoleń, Smoczyński).

14. DAP Dębica – Mosir Mielec 3:0 (Smoleń, Smoczyński 2).

 

 

Końcowa Tabela:

  1. Stal Mielec                    34 pkt  48:14
  2. Stal Stalowa Wola I      33 pkt  49:12
  3. Igloopol Dębica            24 pkt  28:16
  4. DAP Dębica                21 pkt  26:19
  5. Mosir Mielec                19 pkt  31:34
  6. Sokół Nisko                 17 pkt  23:31
  7. Siarka Tarnobrzeg         9 pkt   16:37
  8. Stal Stalowa Wola II      1 pkt    6:64

 

W  rundzie jesiennej wystąpiło 17 zawodników:Wojciech Świerk, Karol Gacoń, Tymek Rubach, Kuba Potyrała, Kacper Skarbek, Dawid Nicoś , Jakub Smoleń, Bartek Smoczyński,Norbert Bieniasz, Łukasz Pijar, Szymon Nicoś , Bartek Nosal, Bartek Kontrabecki, Tymek Kochan,Filip Kubat, Adam Bochniewicz,Kuba Budziosz.

Strzelcy bramek w rundzie jesiennej:

Smoleń – 9

Smoczyński – 9

Bieniasz – 2

Nicos Dawid – 1

Potyrała – 2

Skarbek – 1

Gacoń – 1

Budziosz – 1

 

Ostatecznie 4 miejsce w grupie II, pozwoliło nam na grę na wiosnę o miejsca 7 – 12 w grupie średniej Młodzika Starszego. Naszymi przeciwnikami bedą: Igloopol Dębica, Polonia Przemyśl, Resovia Rzeszów, Orzełek Przeworsk, Ekoball Sanok.